Aktualności

NABÓR na praktyki w Rolls-Royce Poland

W ramach współpracy z RR po raz drugi organizowane są praktyki dla studentów Wydziału Mechanicznego. Swoje aplikacje mogą składać zarówno studenci specjalności lądowych, jak i morskich. Przyjęcie na praktyki nastąpi po pozytywnym przejściu przez procedurę rekrutacyjną. Aby pomóc studentom Wydziału w tym procesie, w najbliższym czasie odbędą się warsztaty HR, w czasie których dowiecie się między innymi jak tworzyć dokumenty aplikacyjne, czy jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Termin warsztatów zostanie ogłoszony na stronie Wydziału. Poniżej ogłoszenie firmy. Powodzenia!

Wprowadzenie:
J.Molenda 8 Marzec, 2018 - 23:07
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 8 Marzec, 2018 - 23:30

„Nautica” i Rolls Royce „łowią” inżynierów

Dnia 21 lutego 2018 r. studenci Wydziału Mechanicznego, członkowie koła naukowego „Nautica”, poprowadzili warsztaty dla uczniów Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni. Zajęcia przygotowane zostały wspólnie z Panem Lesławem Iwanickim z firmy Rolls-Royce Poland, a ich celem było przybliżenie dzieciom postaci inżyniera i rozbudzenie inżynierskiej ciekawości.

Wprowadzenie:
J.Molenda 1 Marzec, 2018 - 01:11
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 1 Marzec, 2018 - 01:12

Wykład przedstawiciela Rolls Royce Poland o BHP

Od 2016 r. Wydział Mechaniczny współpracuje z firmą Rolls Royce Poland w zakresie doskonalenia procesu kształcenia studentów Wydziału Mechanicznego  między innymi poprzez udział pracowników firmy w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. W ramach tej współpracy, wykład pt.  „Najlepsze praktyki BHP i OŚ w Rolls Royce Poland” wygłosił Pan Michał Frąckiewicz, Dyrektor ds. BHP I OŚ. W zajęciach udział wzięli studenci  pierwszego roku, którzy w toku studiów realizują przedmiot Bezpieczeństwo pracy i ergonomia.

Wprowadzenie:
J.Molenda 1 Marzec, 2018 - 00:33
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 1 Marzec, 2018 - 00:33

Strony