Diesel Engine Combustion Classes - otwieramy zapisy

Diesel Engine Combustion Classes May 21-25, 2018

Otwieramy zapisy

W dniach 21-25 maja Wydział będzie gościł Pana Franka Pedersena, wykładowcę Texas A&M Maritime College w Galveston w Teksasie (USA). Pan Pedersen jest starszym mechanikiem okrętowym, zatrudnianym przez największych armatorów na świecie. Zanim zajął się  kształceniem studentów, pracował przez 16 lat w Rolls-Royce Marine North America, Inc. Jego szczegółowe CV.

W czasie tej wizyty wybrani studenci naszego Wydziału będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Pana Pedersena. Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja do skorzystania z  jego ogromnego doświadczenia, a przy okazji do treningu języka, ponieważ zajęcia prowadzone będą wyłącznie w języku angielskim. Dodatkowym atutem jest, że jako przedmiot dodatkowy zostaną wpisane do suplementu dyplomu ukończenia studiów.

Szczegółowy program zajęć znajduje się tutaj.

Dla zapewnienia najwyższej jakości zajęć liczba miejsc jest ograniczona, dlatego proszę o niezwłoczne zgłaszanie chęci udziału do dr inż. Justyny Molendy bezpośrednio lub (najlepiej) za pośrednictwem email’a. Ostateczny termin zgłoszenia udziału to 16.05.2018 r.

Podmiot udostępniający: 

Wydział Mechaniczny

Wytworzył informację:

Justyna Molenda
10.05.2018
Wprowadzenie:
J.Molenda 10 Maj, 2018 - 21:38
Ostatnia modyfikacja:
J.Molenda 10 Maj, 2018 - 21:38